Informacje

         Jesteśmy firmą, która w swej działalności stawia na innowacyjność i konkurencyjność cenową oferowanych produktów i stosowanych rozwiązań. Misją DOLPO jest tworzenia produktów małej architektury o walorach estetycznych, zachęcających do rekreacji ruchowej i aktywnego wypoczynku, podnoszących standard i jakość przestrzeni zewnętrznych.

 

       Naszym celem jest dostarczanie szerokiego asortymentu nowoczesnych produktów o gwarantowanej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem urządzeń sportowych, zabawowych oraz komunalnych, montowanych przede wszystkim w miejscach użyteczności publicznej. W ofercie posiadamy gotowe place zabaw, siłownie zewnętrzne, ławki i stoły parkowe oraz kosze na śmieci wykonane z różnych materiałów. Na naszą ofertę składają się produkty budżetowe w bardzo atrakcyjnej cenie, jak również produkty premium wykonane z wysoko gatunkowych materiałów m.in.: stali nierdzewnej, drewna egzotycznego, płyty HPL i HDPE. Kładziemy duży nacisk na trwałość i funkcjonalność naszych produktów.

 

       Dzięki wykorzystywaniu w produkcji nowoczesnych maszyn i urządzeń, w tym sterowanych numerycznie, jesteśmy w stanie realizować większość nietypowych zamówień na elementy małej architektury. Staramy się dostarczać produkty o oryginalnych kształtach, ciekawej kolorystyce i atrakcyjnym wyglądzie. Przy projektowaniu i wizualizacji produktów wykorzystujemy oprogramowanie 3D, które już na etapie koncepcji pozwala na tworzenie sugestywnych ilustracji i interaktywnych prezentacji. Usprawnia to proces rewizji projektu i przyśpiesza uzyskanie akceptacji klienta lub inwestora.

Wykonujemy produkty zamienne / równoważne, konkurencyjne cenowo i jakościowo.

Dolpo Sp. z o.o.

H. Ch. Andersena 15
71-799 Szczecin

Telefony, e-mail

mob. +48 730 116 336
tel. +48 91 88 61 804
biuro@dolpo.pl

Dodatkowe informacje

KRS 0000464456
NIP PL8513169412
REGON 321383030

Zakład Produkcyjny

DOLPO Sp. z o.o.
Łukasińskiego 108B
71-215 Szczecin